ועדות הכנסת – חברי הכנסת הנוכחים במשכן

ועדת הכנסת

  • ניר אורבך
    ניר אורבך
    ימינה בראשות נפתלי בנט
    יושב-ראש
  • אחמד טיבי
    אחמד טיבי
    הרשימה המשותפת (חד"ש, תע"ל, בל"ד)
  • איתן גינזבורג
    איתן גינזבורג
    כחול לבן
  • בועז טופורובסקי
    בועז טופורובסקי
    יש עתיד
  • ווליד טאהא
    ווליד טאהא
    הרשימה הערבית המאוחדת
  • יבגני סובה
    יבגני סובה
    ישראל ביתנו
  • יצחק זאב פינדרוס
    יצחק זאב פינדרוס
    יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה
  • מירב  בן-ארי
    מירב בן-ארי
    יש עתיד
  • רם שפע
    רם שפע
    העבודה
  • שירלי פינטו קדוש
    שירלי פינטו קדוש
    ימינה בראשות נפתלי בנט
  • שרן מרים השכל
    שרן מרים השכל
    תקווה חדשה

ועדת הכספים

  • אלכס קושניר
    אלכס קושניר
    ישראל ביתנו
    יושב-ראש
  • אופיר כץ
    אופיר כץ
    הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה
  • אחמד טיבי
    אחמד טיבי
    הרשימה המשותפת (חד"ש, תע"ל, בל"ד)
  • אימאן ח'טיב יאסין
    אימאן ח'טיב יאסין
    הרשימה הערבית המאוחדת
  • ג'ידא רינאוי-זועבי
    ג'ידא רינאוי-זועבי
    מרצ
  • ולדימיר בליאק
    ולדימיר בליאק
    יש עתיד
  • ינון אזולאי
    ינון אזולאי
    ש"ס
  • יעל רון בן משה
    יעל רון בן משה
    כחול לבן
  • יצחק זאב פינדרוס
    יצחק זאב פינדרוס
    יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה
  • מיכל שיר סגמן
    מיכל שיר סגמן
    תקווה חדשה
  • משה גפני
    משה גפני
    יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה
  • ניר אורבך
    ניר אורבך
    ימינה בראשות נפתלי בנט
  • נירה שפק
    נירה שפק
    יש עתיד
  • נעמה לזימי
    נעמה לזימי
    העבודה
  • עופר כסיף
    עופר כסיף
    הרשימה המשותפת (חד"ש, תע"ל, בל"ד)

ועדת הכלכלה

  • מיכאל מרדכי ביטון
    מיכאל מרדכי ביטון
    כחול לבן
    יושב-ראש
  • אורי מקלב
    אורי מקלב
    יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה
  • בועז טופורובסקי
    בועז טופורובסקי
    יש עתיד
  • יבגני סובה
    יבגני סובה
    ישראל ביתנו
  • לימור מגן תלם
    לימור מגן תלם
    ישראל ביתנו
  • מאזן גנאים
    מאזן גנאים
    הרשימה הערבית המאוחדת
  • סמי אבו שחאדה
    סמי אבו שחאדה
    הרשימה המשותפת (חד"ש, תע"ל, בל"ד)
  • צבי האוזר
    צבי האוזר
    תקווה חדשה
  • רון כץ
    רון כץ
    יש עתיד

ועדת החוץ והביטחון

  • רם בן ברק
    רם בן ברק
    יש עתיד
    יושב-ראש
  • איתן גינזבורג
    איתן גינזבורג
    כחול לבן
  • אמילי חיה מואטי
    אמילי חיה מואטי
    העבודה
  • יוסף שיין
    יוסף שיין
    ישראל ביתנו
  • מאיר פרוש
    מאיר פרוש
    יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה
  • מיכל רוזין
    מיכל רוזין
    מרצ
  • משה טור פז
    משה טור פז
    יש עתיד
  • ניר אורבך
    ניר אורבך
    ימינה בראשות נפתלי בנט
  • נירה שפק
    נירה שפק
    יש עתיד
  • צבי האוזר
    צבי האוזר
    תקווה חדשה

ועדת הפנים והגנת הסביבה

  • ווליד טאהא
    ווליד טאהא
    הרשימה הערבית המאוחדת
    יושב-ראש
  • איתן גינזבורג
    איתן גינזבורג
    כחול לבן
  • זאב בנימין  בגין
    זאב בנימין בגין
    תקווה חדשה
  • יוראי להב הרצנו
    יוראי להב הרצנו
    יש עתיד
  • ישראל אייכלר
    ישראל אייכלר
    יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה
  • לימור מגן תלם
    לימור מגן תלם
    ישראל ביתנו
  • מוסי רז
    מוסי רז
    מרצ
  • סמי אבו שחאדה
    סמי אבו שחאדה
    הרשימה המשותפת (חד"ש, תע"ל, בל"ד)
  • רון כץ
    רון כץ
    יש עתיד
  • שירלי פינטו קדוש
    שירלי פינטו קדוש
    ימינה בראשות נפתלי בנט

ועדת החוקה, חוק ומשפט

  • גלעד קריב
    גלעד קריב
    העבודה
    יושב-ראש
  • אוסאמה סעדי
    אוסאמה סעדי
    הרשימה המשותפת (חד"ש, תע"ל, בל"ד)
  • אורי מקלב
    אורי מקלב
    יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה
  • איתן גינזבורג
    איתן גינזבורג
    כחול לבן
  • גבי לסקי
    גבי לסקי
    מרצ
  • זאב בנימין  בגין
    זאב בנימין בגין
    תקווה חדשה
  • משה ארבל
    משה ארבל
    ש"ס
  • סימון דוידסון
    סימון דוידסון
    יש עתיד
  • ענבר בזק
    ענבר בזק
    יש עתיד
  • צבי האוזר
    צבי האוזר
    תקווה חדשה
  • שלמה קרעי
    שלמה קרעי
    הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה
  • שרן מרים השכל
    שרן מרים השכל
    תקווה חדשה

ועדת החינוך, התרבות והספורט

  • שרן מרים השכל
    שרן מרים השכל
    תקווה חדשה
    יושבת-ראש
  • אימאן ח'טיב יאסין
    אימאן ח'טיב יאסין
    הרשימה הערבית המאוחדת
  • אלון טל
    אלון טל
    כחול לבן
  • אמילי חיה מואטי
    אמילי חיה מואטי
    העבודה
  • יוסף שיין
    יוסף שיין
    ישראל ביתנו
  • יסמין פרידמן
    יסמין פרידמן
    יש עתיד
  • מאיר פרוש
    מאיר פרוש
    יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה
  • משה טור פז
    משה טור פז
    יש עתיד
  • סימון דוידסון
    סימון דוידסון
    יש עתיד
  • עופר כסיף
    עופר כסיף
    הרשימה המשותפת (חד"ש, תע"ל, בל"ד)
  • שירלי פינטו קדוש
    שירלי פינטו קדוש
    ימינה בראשות נפתלי בנט

הוועדה לענייני ביקורת המדינה

  • יעל רון בן משה
    יעל רון בן משה
    כחול לבן
    חברה
  • מיכל רוזין
    מיכל רוזין
    מרצ
  • מירב  בן-ארי
    מירב בן-ארי
    יש עתיד
  • נירה שפק
    נירה שפק
    יש עתיד
  • רם שפע
    רם שפע
    העבודה

הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי

  • עאידה תומא סלימאן
    עאידה תומא סלימאן
    הרשימה המשותפת (חד"ש, תע"ל, בל"ד)
    יושבת-ראש
  • גבי לסקי
    גבי לסקי
    מרצ
  • יסמין פרידמן
    יסמין פרידמן
    יש עתיד
  • נעמה לזימי
    נעמה לזימי
    העבודה

הוועדה המיוחדת לענייני התמכרויות, סמים ואתגרי הצעירים בישראל

  • רם שפע
    רם שפע
    העבודה
    יושב-ראש
  • אלון טל
    אלון טל
    כחול לבן
  • סימון דוידסון
    סימון דוידסון
    יש עתיד
  • עידית סילמן
    עידית סילמן
    ימינה בראשות נפתלי בנט
  • ענבר בזק
    ענבר בזק
    יש עתיד

ועדת המדע והטכנולוגיה

  • גלעד קריב
    גלעד קריב
    העבודה
    חבר
  • טטיאנה מזרסקי
    טטיאנה מזרסקי
    יש עתיד
  • יוסף שיין
    יוסף שיין
    ישראל ביתנו
  • יעקב ליצמן
    יעקב ליצמן
    יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה

הוועדה המיוחדת לעובדים זרים

  • אבתיסאם מראענה
    אבתיסאם מראענה
    העבודה
    יושבת-ראש
  • יסמין פרידמן
    יסמין פרידמן
    יש עתיד
  • מיכל שיר סגמן
    מיכל שיר סגמן
    תקווה חדשה

הוועדה המיוחדת לפניות הציבור

  • יעל רון בן משה
    יעל רון בן משה
    כחול לבן
    יושבת-ראש
  • אלינה ברדץ' יאלוב
    אלינה ברדץ' יאלוב
    ישראל ביתנו
  • טטיאנה מזרסקי
    טטיאנה מזרסקי
    יש עתיד
  • ישראל אייכלר
    ישראל אייכלר
    יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה
  • עמיחי שיקלי
    עמיחי שיקלי
    ח"כ יחיד
  • ענבר בזק
    ענבר בזק
    יש עתיד

הוועדה המיוחדת לזכויות הילד

  • מיכל שיר סגמן
    מיכל שיר סגמן
    תקווה חדשה
    יושבת-ראש
  • איימן עודה
    איימן עודה
    הרשימה המשותפת (חד"ש, תע"ל, בל"ד)
  • אימאן ח'טיב יאסין
    אימאן ח'טיב יאסין
    הרשימה הערבית המאוחדת
  • יסמין פרידמן
    יסמין פרידמן
    יש עתיד
  • מופיד מרעי
    מופיד מרעי
    כחול לבן
  • עלי סלאלחה
    עלי סלאלחה
    מרצ

ועדת העלייה, הקליטה והתפוצות

  • אלון טל
    אלון טל
    כחול לבן
    חבר
  • גבי לסקי
    גבי לסקי
    מרצ
  • טטיאנה מזרסקי
    טטיאנה מזרסקי
    יש עתיד
  • יבגני סובה
    יבגני סובה
    ישראל ביתנו

ועדת העבודה והרווחה

  • אפרת רייטן מרום
    אפרת רייטן מרום
    העבודה
    יושבת-ראש
  • אוסאמה סעדי
    אוסאמה סעדי
    הרשימה המשותפת (חד"ש, תע"ל, בל"ד)
  • אלינה ברדץ' יאלוב
    אלינה ברדץ' יאלוב
    ישראל ביתנו
  • יוראי להב הרצנו
    יוראי להב הרצנו
    יש עתיד
  • יסמין פרידמן
    יסמין פרידמן
    יש עתיד
  • יצחק זאב פינדרוס
    יצחק זאב פינדרוס
    יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה
  • מאזן גנאים
    מאזן גנאים
    הרשימה הערבית המאוחדת
  • מופיד מרעי
    מופיד מרעי
    כחול לבן
  • מיכל רוזין
    מיכל רוזין
    מרצ
  • שירלי פינטו קדוש
    שירלי פינטו קדוש
    ימינה בראשות נפתלי בנט

הוועדה המיוחדת לעניין הקרן לאזרחי ישראל

  • מוסי רז
    מוסי רז
    מרצ
    יושב-ראש
  • אלכס קושניר
    אלכס קושניר
    ישראל ביתנו
  • יוראי להב הרצנו
    יוראי להב הרצנו
    יש עתיד
  • מנסור עבאס
    מנסור עבאס
    הרשימה הערבית המאוחדת
  • נעמה לזימי
    נעמה לזימי
    העבודה
  • סמי אבו שחאדה
    סמי אבו שחאדה
    הרשימה המשותפת (חד"ש, תע"ל, בל"ד)

הוועדה המיוחדת לענייני החברה הערבית

  • מנסור עבאס
    מנסור עבאס
    הרשימה הערבית המאוחדת
    יושב-ראש
  • אביגדור מעוז
    אביגדור מעוז
    הציונות הדתית
  • אבתיסאם מראענה
    אבתיסאם מראענה
    העבודה
  • אימאן ח'טיב יאסין
    אימאן ח'טיב יאסין
    הרשימה הערבית המאוחדת
  • ג'ידא רינאוי-זועבי
    ג'ידא רינאוי-זועבי
    מרצ
  • ישראל אייכלר
    ישראל אייכלר
    יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה
  • מאי גולן
    מאי גולן
    הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה
  • מופיד מרעי
    מופיד מרעי
    כחול לבן
  • מכלוף מיקי זוהר
    מכלוף מיקי זוהר
    הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה
  • עמיחי שיקלי
    עמיחי שיקלי
    ח"כ יחיד
  • ענבר בזק
    ענבר בזק
    יש עתיד

ועדת ביטחון הפנים

  • מירב  בן-ארי
    מירב בן-ארי
    יש עתיד
    יושבת-ראש
  • איימן עודה
    איימן עודה
    הרשימה המשותפת (חד"ש, תע"ל, בל"ד)
  • זאב בנימין  בגין
    זאב בנימין בגין
    תקווה חדשה
  • רות וסרמן לנדה
    רות וסרמן לנדה
    כחול לבן

ועדת מיזמי תשתית לאומיים מיוחדים ושירותי דת יהודיים

  • יוליה מלינובסקי
    יוליה מלינובסקי
    ישראל ביתנו
    יושבת-ראש
  • ולדימיר בליאק
    ולדימיר בליאק
    יש עתיד
  • יעקב אשר
    יעקב אשר
    יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה
  • יעקב מרגי
    יעקב מרגי
    ש"ס
  • מוסי רז
    מוסי רז
    מרצ
  • משה טור פז
    משה טור פז
    יש עתיד
  • רות וסרמן לנדה
    רות וסרמן לנדה
    כחול לבן
  • שלמה קרעי
    שלמה קרעי
    הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה

ועדת הבריאות

  • עידית סילמן
    עידית סילמן
    ימינה בראשות נפתלי בנט
    יושבת-ראש
  • אחמד טיבי
    אחמד טיבי
    הרשימה המשותפת (חד"ש, תע"ל, בל"ד)
  • אלון טל
    אלון טל
    כחול לבן
  • אלינה ברדץ' יאלוב
    אלינה ברדץ' יאלוב
    ישראל ביתנו
  • יעקב ליצמן
    יעקב ליצמן
    יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה
  • עלי סלאלחה
    עלי סלאלחה
    מרצ
  • שירלי פינטו קדוש
    שירלי פינטו קדוש
    ימינה בראשות נפתלי בנט

הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק הסדרת השימוש בקנאביס למטרות רפואיות, התשפ"ב-2021 (פ/2245/24)

  • שרן מרים השכל
    שרן מרים השכל
    תקווה חדשה
    יושבת-ראש
  • בועז טופורובסקי
    בועז טופורובסקי
    יש עתיד
  • יבגני סובה
    יבגני סובה
    ישראל ביתנו
  • יוראי להב הרצנו
    יוראי להב הרצנו
    יש עתיד
  • יעל רון בן משה
    יעל רון בן משה
    כחול לבן
  • מיכל רוזין
    מיכל רוזין
    מרצ
  • מנסור עבאס
    מנסור עבאס
    הרשימה הערבית המאוחדת
  • רם שפע
    רם שפע
    העבודה